2020: Informatsioon nõukogu liikme kandidaatide kohta

Katrin Kendra

Katrin Kendra on nõukogu liikme kandidaadina üles seatud Tallinna Linna poolt ja ta valiti esimest korda AS-i Tallinna Vesi nõukogu liikmeks 2018. aasta korralisel üldkoosolekul. Katrin Kendra on alates 2006. aastast Tallinna linna finantsdirektor. Ta on töötanud linna finantsteenistuses alates aastast 2001, kus ta alustas eelarve osakonna juhatajana. Varem töötanud Rahandusministeeriumis eelarve osakonnas. Ta on ka SA Tallinna Kultuurikatel nõukogu liige. Omab majandusõiguse alast kõrgharidust, on end täiendanud, õppides nii Eestis kui välismaal ning läbinud Executive MBA programmi Estonian Business Schoolis. Katrin Kendra ega temaga seotud ettevõte ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.

Simon Roger Gardiner

Nõukogu liikme kandidaadina üles seatud United Utilities kontserni poolt ja nõukogu liikmeks valitud 14.12.2010 toimunud aktsionäride erakorralisel üldkoosolekul, viimati tagasi valitud 31.05.2018 toimunud aktsionäride korralisel koosolekul. Simon Gardiner on United Utilities Group PLC õigusosakonna juht ja United Utilities International’i direktor. Hr Gardiner on alates 1996. aastast töötanud advokaadina. Ta ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.

Martin Padley

Nõukogu liikme kandidaadina üles seatud United Utilities kontserni poolt ja nõukogu liikmeks valitud 29.10.2014 toimunud aktsionäride erakorralisel koosolekul, viimati tagasi valitud 31.05.2018 toimunud aktsionäride korralisel üldkoosolekul. Dr Padley’l on rohkem kui 25-aastane kogemus veesektoris töötamisest nii tehnilistel ja regulatiivsetel kui ka kvaliteedi ja tootmisega seotud ametikohtadel. Tema praegune amet United Utilities’es on vee- ja teadusteenuste direktorina juhtida kõiki vee- ja teadusalaseid teenuseid. Dr Martin Padley ei oma AS Tallinna Vesi aktsiaid.