Nõukogu

Tallinna linna esindajad


Katrin Kendra
Nõukogu liige

Katrin Kendra seati nõukogu liikme kandidaadina üles Tallinna Linna poolt ja valiti AS-i Tallinna Vesi nõukogu liikmeks alates 31.05.2018. Tema volitused nõukogus kehtivad kuni 01.06.2022. Katrin Kendra on alates 2006. aastast Tallinna linna finantsdirektor. Töötanud linna finantsteenistuses alates aastast 2001, kus ta alustas eelarve osakonna juhatajana. Varem töötanud rahandusministeeriumi eelarve osakonnas. Ta on SA Tallinna Kultuurikatel nõukogu liige. Omab majandusõiguse alast kõrgharidust, on end täiendanud, õppides nii Eestis kui välismaal ning läbinud Executive MBA programmi Estonian Business Schoolis. Katrin Kendra ega temaga seotud ettevõte ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.

 

Priit Lello
Nõukogu aseesimees

Priit Lello on määratud Tallinna linna poolt AS-i Tallinna Vesi nõukogu liikmeks alates 16.11.2011. Tema volitused nõukogus kehtivad kuni 15.11.2021. Hr Lello on Tallinna linna õigusdirektor ning juhib Tallinna linna õigusteenistust. Hr Lellol on laialdaselt kogemusi avaliku õiguse valdkonnas, erinevates eraõigusega seotud sektorites, sh võlaõiguses, ta on tegelenud pikaajaliselt kohtumenetlustega ja kohaliku omavalitsuse esindamisega põhiseaduslikkuse järelevalve asjades. Alustades 1997. aastal juristina on Priit Lello töötanud mitmetel Tallinna linna ametikohtadel ning tegelenud linnavalitsuse ja linna ametiasutuste õigusnõustamisega ning Tallinna linna jaoks oluliste valdkondade õigusliku reguleerimise korraldamisega. Hr Lello on ka Tööstusomandi apellatsioonikomisjoni liige. Hr Lello ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.

 

Mart Mägi
Nõukogu liige

Mart Mägi seati nõukogu liikme kandidaadina üles Tallinna Linna poolt ning valiti AS-i Tallinna Vesi nõukogu liikmeks alates 01.04.2021. Tema volitused nõukogus kehtivad kuni 01.04.2024. Mart Mägi on varem kuulunud AS-i Tallinna Vesi nõukokku sõltumatu liikmena aastatel 2007- 2017. Mart Mägi on alates 2021. aasta maist Omniva (Eesti Post) juhatuse esimees ja sellele eelnevalt töötas alates  2017. aastast Eesti Statistikaameti peadirektorina. Hr Mägil on pikaajaline juhtimiskogemus erinevate valdkondade organisatsioonidest nii avalikus kui erasektoris. Varem töötanud erinevate ettevõttete, sh. Amserv, Hansa Liising, PricewaterhouseCoopers Advisors, jt juhina. Hr Mägil on Tartu Ülikooli magistrikraad majandusteaduses. Hr Mägi ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.

 

Andrei Korobeinik
Nõukogu liige

Andrei Korobeinik on määratud Tallinna linna poolt AS-i Tallinna Vesi nõukogu liikmeks alates 26.04.2021. Tema volitused nõukogus kehtivad kuni 25.04.2024. Andrei Korobeinik on pikaajalise kogemusega IT-ettevõtja ja innovaator ning mitmete IT-ettevõtete omanik ja kaasasutaja, sh nt Rate Solutions OÜ, BrainPoker OÜ, OÜ Applaud, Cloud Factory OÜ. Andrei Korobeinik on Riigikogu XIV koosseisu liige alates märtsist 2019, Pärnu Linnavolikogu liige alates 2013. aastast ning Pärnu Linnavolikogu esimees alates aastast 2020. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis informaatika erialal. Hr Korobeinik ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.


Utilitase esindajad


Robert Kitt
Nõukogu liige

Robert Kitt seati nõukogu liikme kandidaadina üles OÜ Utilitase poolt ning valiti AS-i Tallinna Vesi nõukogu liikmeks alates 01.04.2021. Tema volitused nõukogus kehtivad kuni 01.04.2024. Robert Kitt on kogenud tippjuht, kel on pikaajaline teenistuskäik ettevõtluses alates 1994. aastast. Tal on märkimisväärne kogemuste pagas ettevõtluses ja panganduses, sh on ta osalenud AS-i Swedbank, Eesti Pangaliidu ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja juhtimises. Alates märtsist 2021 on ta AS-i Utilitas Tallinn ja AS-i Utilitas Eesti juhatuse liige. Samuti on hr Kitt panustanud haridusvaldkonna arendamisse. Tal on tehnilise füüsika doktorikraad Tallinna Tehnikaülikoolist, kus ta on hiljem töötanud teaduri ja õppejõuna ning on alates 2015. aastast TalTechi nõukogu liige. Hr Kitt ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.

 

 

Priit Koit
Nõukogu esimees

Priit Koit seati nõukogu liikme kandidaadina üles OÜ Utilitase poolt ning määrati AS-i Tallinna Vesi nõukogu liikmeks alates 12.04.2021. Tema volitused nõukogus kehtivad kuni 12.04.2024. Priit Koit on Utilitas kontserni tegevjuht, OÜ Utilitas juhataja ning AS-i Utilitas Tallinn, AS-i Utilitas Eesti ja OÜ Utilitas Tallinna Elektrijaam nõukogu liige. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna. Hr Koit ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.

 

 

 

Niall Patrick Mills
Nõukogu liige

Niall Patrick Mills seati nõukogu liikme kandidaadina üles OÜ Utilitase poolt ning määrati AS-i Tallinna Vesi nõukogu liikmeks alates 12.04.2021. Tema volitused nõukogus kehtivad kuni 12.04.2024. Niall Mills on First Sentier Investors’i globaalsete infrastruktuuriinvesteeringute valdkonna juhtivpartner ning EDIF I, II & III ja GDIF investeerimiskomiteede liige. Hr Mills kuulub nimetatud fondidele kuuluvate äriühingute, sh Anglian Water Group, nõukogudesse. Ta on omandanud magistrikraadi ärijuhtimises London Business School’is, diplomi ettevõtte juhtimise erialal Institute of Directors’is ja bakalaureusekraadi inseneriteaduses Sheffield Hallam University’s. Ta on Institution of Civil Engineers’i (Ehitusinseneride Liit) liige.  Hr Mills ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.

 


Sõltumatud liikmed


Priit Rohumaa
Nõukogu liige

Priit Rohumaa valiti sõltumatuks nõukogu liikmeks 01.06.2017 toimunud aktsionäride üldkoosolekul. Tema volitusi nõukogus pikendati 03.06.2021. Tema volitused nõukogus kehtivad kuni 03.06.2024. Hr Rohumaal on pikaajaline juhtimiskogemus Eesti põlevkivisektorist. Ta on olnud Viru Keemia Grupis erinevatel juhtivatel positsioonidel: esmalt finantsdirektori ja seejärel aastatel 2000-2015 juhatuse esimehe ametikohal. Hr Rohumaa on Ekspress Grupi nõukogu esimees, Admiral Markets Group’i nõukogu liige ja European Business Angel Network (EBAN) juhatuse liige. Hr Rohumaa ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.

 

Allar Jõks
Nõukogu liige

Allar Jõks valiti nõukogu sõltumatuks liikmeks 21.05.2013 toimunud korralisel aktsionäride üldkoosolekul. Tema volitusi nõukogus pikendati 03.06.2021. Tema volitused nõukogus kehtivad kuni 03.06.2024. Allar Jõks on vandeadvokaat ja advokaadibüroo Sorainen partner. Varem töötanud kohtunikuna nii maakohtus kui ka ringkonnakohtus ning Eesti Vabariigi õiguskantslerina. Hr Jõksil on Tartu Ülikooli bakalaureuse- ja magistrikraad õigusteaduses. Hr Jõks on riigi- ja haldusõiguse tunnustatud asjatundja. Hr Jõks ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.