Arve väljastamine

Mis on e-arve?

See on arve, mis jõuab Teieni läbi elektrooniliste kanalite. E-arve on kiire ja turvaline viis arvete edastamiseks. Loobumisega paberarvest teete kingituse loodusele, sest e-arve saatmisel ei kulu paberit. Mida vähem paberit, seda rohkem metsa!

Millised on võimalused paberivabaks arveldamiseks?

  • Meie iseteeninduses. Iseteeninduses on kõik Teie arved kenasti ühes turvalises kohas koos ning neid on võimalik igal ajal vaadata ja tasuda. Iseteenindusest on võimalik saada arve lisaks ka e-posti aadressile − nii ei pea Te eraldi kuhugi sisse logima, piisab vaid sisenemisest oma postkasti.
    Iseteeninduse kasutamiseks on vajalik vastav volitus.
    – volikirja vorm
    – iseteeninduskeskonna kasutusjuhend
  • Arve e-posti aadressile. E-arve on võimalik tellida oma e-posti aadressile. Arve vaatamiseks on vajalik Acrobat Reader programm, mille saate alla laadida siit.
  • Arved.ee keskkond. See on portaal e-arvete tellimiseks, muutmiseks või tühistamiseks. Sisselogimisel saate ise valida ettevõtted, kelle arveid soovite saada e-arvena. Samuti saate Arved.ee keskkonnas ise valida kanali, kuhu arved saadetakse. Kui liitute Arved.ee portaaliga, saadetakse Teile edaspidi arved Teie poolt valitud kanalile.