Kampaaniad

Korraldame avalikkusele suunatud teavituskampaaniaid, et julgustada inimesi jooma kraanivett, innustada söögikohti pakkuma lisaks pudeliveele ka kraanivett ja teavitada inimesi ohtudest, mis kaasnevad jäätmete viskamisega kanalisatsiooni.

Joo kraanivett

Kraanivesi on tervislik, keskkonnasõbralik ja kvaliteetne. Seetõttu korraldame regulaarselt teavituskampaaniaid kraanivee populariseerimiseks. Meil on hea meel, et meie pingutused selles vallas on vilja kandnud – ligikaudu 80% elanikkonnast job kraanivett!

Liitu “Joo kraanivett” Facebooki lehega.

   

Ära tee troppi! Kanalisatsiooniummistuste vältimine

Tualettpotti võib visata ainult WC-paberit. Mistahes muude jäätmete potti viskamine võib tuua kaasa ummistuse või suisa keskkonnareostuse. Seetõttu panustame elanike teadlikkuse suurendamisesse tualetikultuuri teemadel.

Vesikraanist.ee – kraanivesi toitlustuskohtades

Kraanivett eelistab juba 80% elanikkonnast. Seega peaks olema elementaarne, et tasuta kraanivett pakuvad ka toitlustuskohad. Selleks, et julgustada söögikohti kraanivett pakkuma ja anda nende külastajatele ülevaade, kust tasub kraanivett küsida, on Tallinna Vesi loonud veebilehe www.vesikraanist.ee.