Kampaaniad

Korraldame avalikkusele suunatud teavituskampaaniaid, et julgustada inimesi jooma kraanivett, innustada söögikohti pakkuma lisaks pudeliveele ka kraanivett ja teavitada inimesi ohtudest, mis kaasnevad jäätmete viskamisega kanalisatsiooni.

Joo kraanivett

Kraanivesi on tervislik, keskkonnasõbralik ja kvaliteetne. Seetõttu korraldame regulaarselt teavituskampaaniaid kraanivee populariseerimiseks. Meil on hea meel, et meie pingutused selles vallas on vilja kandnud – ligikaudu 80% elanikkonnast joob kraanivett!

Liitu “Joo kraanivett” Facebooki lehega.

 

Ära tee troppi! Kanalisatsiooniummistuste vältimine

Tualettpotti võib visata ainult WC-paberit. Mistahes muude jäätmete potti viskamine võib tuua kaasa ummistuse või suisa keskkonnareostuse. Seetõttu panustame elanike teadlikkuse suurendamisesse tualetikultuuri teemadel.

Teavituskampaaniad

2020

Müüdiuputajad

Müüt: vee puhastamine on lihtne

Müüt: tualetist läheb kõik alla

2018

Vett, kraanivett!

2017

Ära lase ummistustel oma pühi ära rikkuda!

2014

SAPO

Vesikraanist.ee – kraanivesi toitlustuskohtades

Kraanivett eelistab juba 80% elanikkonnast. Seega peaks olema elementaarne, et tasuta kraanivett pakuvad ka toitlustuskohad. Selleks, et julgustada söögikohti kraanivett pakkuma ja anda nende külastajatele ülevaade, kust tasub kraanivett küsida, on Tallinna Vesi loonud veebilehe www.vesikraanist.ee.