Vee- ja keskkonnateemaline vestlusring

Oma põhiülesannete kõrval – joogivee tootmine ja reovee puhastamine – peame oluliseks toetada ka kogukonna keskkonnateadlikkuse ja vastutustundliku mõtteviisi edendamist. Meie eesmärgiks on tõsta noorte huvi ja teadlikkust veest ja säästvast arengust laiemalt. Seetõttu pakume põnevat vee- ja keskkonnateemalist haridusprogrammi nii lasteaiarühmadele kui ka algklassidele.

Kõikidel Tallinna lasteaedadel ja koolidel on võimalik kutsuda meid enda juurde külla rääkima lastele seostest vee, looduse ja inimese vahel. Vestlusringis räägime lastega sellest, mis on looduslik veeringe, kust tuleb kraanivesi ning mis saab hiljem kasutatud veest, samuti arutleme vee säästliku tarbimise ja ka ummistuste teemal. Vaatame videosid, teeme veega katseid ja mängime mänge. Vestlusringides on oluline osa arutelul! Lisaks kohapealsele vestlusringile on valminud ka videoseminarid, mida huvilistega hea meelega jagame. Selleks pöördu meie poole alloleval e-mailil või telefonil.

Lasteaia programm on mõeldud 5-7aastastele ja kestab 40 minutit.

Algklasside jaoks oleme loonud videoloengu, mille abil saavad õpetajad vee teemalise tunni läbi viia. Materjalide saamiseks võta ühendust all oleva e-posti teel.

Vestlusringide läbiviimine on tasuta.

Kui soovid vestlusringi läbiviimiseks aega kokku leppida või rohkem infot saada, võta julgesti ühendust meiega ühendust kirjutades e-posti aadressile: merlyn.paltsmar@tvesi.ee või helistades tel. 62 62 446