Juhatus

Aleksandr Timofejev
Juhatuse esimees, tegevjuht 

Aleksandr Timofejev on töötanud AS-is Tallinna Vesi erinevatel positsioonidel alates 2007. aastast. Alates 2011. aastast on ta ettevõtte tippjuhtkonna liikmena olnud paljude strateegiliste otsuste väljatöötamise ja elluviimise juures. Aleksandr on omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis keskkonnatehnika erialal spetsialiseerumisega vee-tehnikale. Ta on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt volitatud 8. taseme veevarustuse- ja kanalisatsiooniinsener. Inglismaal, Ashridge Business Schoolis on Aleksandr läbinud tippjuhi (Senior Executive) õpingud. Lisaks läbib Aleksandr hetkel Estonian Business School’is kaheaastast juhtidele suunatud Executive MBA programmi. Aleksandr kuulub ka Eesti Vee-ettevõtete Liidu juhatusse. Ta ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid. Aleksandr Timofejevi juhatuse liikme volitused kehtivad kuni 30.10.2026.

 

Kristi Ojakäär
Finantsdirektor

Kristi Ojakäär on AS-i Tallinna Vesi finantsdirektor alates 2020. aasta jaanuarist. Kristil on pikaajaline ja mitmekülgne finantsjuhtimise kogemus ettevõtetest Olympic Entertainment Group AS,  Microsoft Eesti OÜ, Orlen Eesti OÜ ning viimati AS-ist Nordic Aviation Group. Kristil on ärikorralduse eriala bakalaureusekraad Tallinna Tehnikaülikoolist. Ta ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsaid. Kristi Ojakääru juhatuse liikme volitused kehtivad kuni 01.01.2023.

 

 

Tarvi Thomberg
Varahaldusdirektor

Tarvi Thomberg on AS-i Tallinna Vesi varahaldusdirektor alates 2021. aasta novembrist. Tarvil on pikaajaline juhatuse liikme kogemus erinevatest infrastruktuuri- ja tehnoloogiaettevõtetest. Ta on olnud nii Eesti suurima võrguettevõtte Elektrilevi kui ka tootmistehnoloogiat arendava ettevõtte Enefit Outotec Technology juhatuse liige ja ka viimase tegevjuht. Alates 2021. aasta jaanuarist on ta tehnoloogiaettevõtte Bercman Technologies nõukogu liige. Tal on magistrikraad Tallinna Tehnikaülikoolist elektroenergeetika erialal, lisaks on ta läbinud London Business School’is juhtide arendusprogrammi ja Estonian Business School’is juhtidele suunatud MBA programmi. Ta ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid. Tarvi Thombergi juhatuse liikme volitused kehtivad kuni 08.11.2026.