Juhatus

Aleksandr Timofejev
Juhatuse esimees, tegevjuht 

Aleksandr Timofejev on töötanud AS-is Tallinna Vesi erinevatel positsioonidel alates 2007. aastast. Alates 2011. aastast on ta ettevõtte tippjuhtkonna liikmena olnud paljude strateegiliste otsuste väljatöötamise ja elluviimise juures. Aleksandr on omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis keskkonnatehnika erialal spetsialiseerumisega vee-tehnikale. Ta on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt volitatud kõrgema (8. taseme) veevarustuse- ja kanalisatsiooniinsener. Inglismaal, Ashridge Business Schoolis on Aleksandr läbinud tippjuhi (Senior Executive) õpingud. Lisaks on ta läbinud Estonian Business School’is kaheaastase juhtidele suunatud Executive MBA programmi. Aleksandr kuulub ka Eesti Vee-ettevõtete Liidu juhatusse. Aleksandr Timofejevi juhatuse liikme volitused kehtivad kuni 30.10.2026.

 

Tarvi Thomberg
Varahaldusdirektor

Tarvi Thomberg on AS-i Tallinna Vesi varahaldusdirektor alates 2021. aasta novembrist. Tarvil on pikaajaline juhatuse liikme kogemus erinevatest infrastruktuuri- ja tehnoloogiaettevõtetest. Ta on olnud nii Eesti suurima võrguettevõtte Elektrilevi kui ka tootmistehnoloogiat arendava ettevõtte Enefit Outotec Technology juhatuse liige ja ka viimase tegevjuht. Alates 2021. aasta jaanuarist on ta tehnoloogiaettevõtte Bercman Technologies nõukogu liige. Tal on magistrikraad Tallinna Tehnikaülikoolist elektroenergeetika erialal, lisaks on ta läbinud London Business School’is juhtide arendusprogrammi ja Estonian Business School’is juhtidele suunatud MBA programmi. Tarvi Thombergi juhatuse liikme volitused kehtivad kuni 08.11.2026.

 

Taavi Gröön
Finantsdirektor

Taavi Gröön on AS-i Tallinna Vesi finantsdirektor alates 2022. aasta maist. Tal on pikaajaline ja mitmekülgne finantsjuhtimise kogemus erinevatest sektoritest. 2018. aastast kuni AS-iga Tallinna Vesi liitumiseni töötas ta Põhja-Eesti Regionaalhaigla finantsjuhina. Varasemalt on ta juhtinud finantsvaldkonda ka energiaettevõttes Adven Eesti ja omandanud finantsjuhtimise kogemusi SEB ettevõtete panganduses töötades. Ta oli 2021. aasta mõjukaima finantsjuhi nominent. Taavil on magistrikraad avaliku halduse erialal Tallinna Ülikoolist ning ta on õppinud finantsjuhtimist Tallinna Tehnikaülikoolis ja Tartu Ülikoolis. Taavi Grööni juhatuse liikme volitused kehtivad kuni 23.05.2027.