Juhatus

Karl Heino Brookes
Juhatuse esimees, tegevjuht
Karl Brookes nimetati akstiaseltsi nõukogu poolt AS-i Tallinna Vesi juhatuse liikmeks alates 20. märtsist 2014 ja alates 2014. aasta juuni algusest töötab ta ettevõtte tegevjuhi ametikohal. Karlil on pea 30-aastane rahvusvaheline kommunaalsektoris töötamise kogemus nii Suurbritanniast kui ka mujalt. Alates 2011. aastast kuni käesoleva ametikohani töötas ta ettevõtte Balfour Beatty Utility Solutions tootmisjuhina. Sellele eelnevalt töötas Karl pea 25 aastat erinevatel juhtivatel positisioonidel United Utilities Group’is. Karl Brookes ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid. Karl Brookesi juhatuse liikme volitused kehtivad kuni 21.03.2023.

 

 

 

 

Kristi Ojakäär
Finantsdirektor

Kristi Ojakäär AS-I Tallinna Vesi finantsdirektor alates 2020. jaanuarist. Kristil on pikaajaline ja mitmekülgne finantsjuhtimise kogemus ettevõtetest Olympic Entertainment Group AS,  Microsoft Eesti OÜ, Orlen Eesti OÜ ning viimati AS-ist Nordic Aviation Group. Kristil on ärikorralduse eriala bakalaureusekraad Tallinna Tehnikaülikoolist. Kristi ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsaid. Kristi Ojakääru juhatuse liikme volitused kehtivad kuni 01.01.2023.

 

 

 

 

 

Aleksandr Timofejev
Tootmisdirektor

Aleksandr Timofejev on töötanud AS-is Tallinna Vesi erinevatel positsioonidel alates 2007. aastast. Alates 2011. aastast on ta ettevõtte tippjuhtkonna liikmena olnud paljude strateegiliste otsuste väljatöötamise ja elluviimise juures. Aleksandr on omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis keskkonnatehnika erialal spetsialiseerumisega veetehnikale. Ta on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt volitatud 8. taseme veevarustuse- ja kanalisatsiooniinsener. Inglismaal, Ashridge Business Schoolis on Aleksandr läbinud tippjuhi (Senior Executive) õpingud. Aleksandr Timofejev kuulub ka Eesti Vee-ettevõtete Liidu juhatusse. Aleksandr Timofejev ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid. Aleksandr Timofejevi juhatuse liikme volitused kehtivad kuni 29.10.2021.