2012: Informatsioon nõukogu liikme kandidaatide kohta

  1. Robert John Gallienne – britt, AS-i Tallinna Vesi nõukogu liikmeks valitud 23.05.06 toimunud aktsionäride üldkoosolekul. Alates 1. aprillist 2002 kuni 2006. aasta juuni lõpuni töötas AS-i Tallinna Vesi juhatuse esimehe ja tegevjuhina. Enne seda oli Bulgaarias Sofyiska Voda (Sofia Vesi) tegevdirektor ja Manila Water’i (Manila Vesi) kontserni klienditeeninduse direktor Filipiinidel. Tal on üle 25-aastane kogemus töötamisest juhtivatel ametikohtadel nii Ühendkuningriigi kui muude välisriikide veemajandussektoris. Ta on atesteeritud audiitor. Ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.
  2. Simon Roger Gardiner – britt, 2007. aastast tänaseni töötab United Utilities Group PLC õigusteenistuse osakonna juhina. Enne seda töötas United Utilities Group PLC-s Grupi õigusteenistuse juhina ning 1994-1999 aastal oli advokaat advokaadibüroos Osborne Clarke Solicitors. Hr Gardiner on alates 1996. aastast töötanud advokaadina. Tal on üle 15-aastane juristina töötamise kogemus. Ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.
  3. Valdur Laid – valitud AS-i Tallinna Vesi nõukogu sõltumatuks liikmeks 22. novembril 2005. a toimunud erakorralisel üldkoosolekul ning on ametisse valitud mitmel järjestikusel perioodil, viimati 18.05.2010. Alates 2012. aastast töötab ta BU Finland’i, TeliaSonera võrguühenduse- ja telekommunikatsiooniteenuste ettevõtte juhina. 2004.-2012. a töötas Valdur Laid Eesti suurima telekommunikatsiooni ettevõtte Elion tegevjuhina. Ta liitus Elioniga 2002.a finantsdirektori ja juhatuse liikmena. Enne Elioni töötas hr Laid üheksa aastat mitmetel juhtivatel ametikohtadel Eesti Pangas. Aastatel 1999–2000 oli ta Eesti Panga direktor ja juhatuse liige. Valdur Laid on omandanud magistrikraadi Šveitsis, Lausanne’i instituudis International Institute of Management Development. Ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.
  4. Mart Mägi – valitud AS-i Tallinna Vesi nõukogu liikmeks 23.11.07. Amserv Grupi tegevdirektor. Varem töötanud AS-i Hansa Liising Eesti juhatuse esimehena. Mart Mägi omab laialdasi finants- ja ettevõtlusalaseid teadmisi ning kogemusi. Ta on omandanud magistrikraadi Varssavi Kindlustuse ja Panganduse Ülikoolis kindlustuse ja panganduse erialal ning Tartu Ülikoolis juhtimise ja turunduse erialal. Ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.
  5. Rein Ratas – valitud AS-i Tallinna Vesi nõukogu liikmeks 22.11.05. Riigikogu liige. Töötas lektorina Eesti Maaülikooli Keskkonnakaitse Instituudis. Enne seda oli 7 aastat EV Keskkonnaministeeriumi kantsler. Tal on Tartu Ülikooli doktorikraad bioloogias. Eesti Geograafia Seltsi juhatuse liige. Tallinna Botaanikaaia teadusnõukogu esimees. Ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.