2010: Informatsioon nõukogu liikme kandidaatide kohta

1. Robert John Gallienne – britt, AS Tallinna Vesi nõukogu liikmeks valitud 23.05.06 toimunud aktsionäride üldkoosolekul. Alates 1. aprillist 2002 kuni 2006. aasta juuni lõpuni töötas ASi Tallinna Vesi juhatuse esimehe ja tegevjuhina. Enne seda oli Bulgaarias Sofyiska Voda (Sofia Vesi) tegevdirektor ja Manila Water’i (Manila Vesi) kontserni klienditeeninduse direktor Filipiinidel. Tal on üle 25-aastane veemajanduse juhtivkohtadel töötamise kogemus nii Ühendkuningriigis kui muudes välisriikides. Ta on atesteeritud audiitor. Ei oma AS Tallinna Vesi aktsiaid.

2. Matti Hyyrynen – soomlane, AS Tallinna nõukogu liikmeks valitud 16.12.08 toimunud aktsionäride üldkoosolekul. Tal on laialdased kogemused pangandusvaldkonnas nii Londonist kui Soomast. Tippjuhi kogemus suurtes rahvusvahelistes finantsasutustes. Tal on magistrikraad matemaatikateaduses Helsingi Ülikoolist. CV. Ei oma AS Tallinna Vesi aktsiaid.Osaleb järgnevate ettevõtete nõukogude töös: Teo LT, Siauliu Bankas, Estonian Cell.

3. Valdur Laid – valitud AS Tallinna Vesi nõukogu liikmeks 22.11.05. Alates 2004. a. veebruarist on ASi Elion Ettevõtted tegevdirektor ja juhatuse liige. Liitus Elioniga 2002. aastal finantsjuhi ja juhatuse liikmena. Eelnevalt töötas 8 aastat Eesti Pangas erinevatel juhtivatel ametipositsioonidel. Aastatel 1999-2000 oli ta Eesti Panga tegevdirektor ja juhatuse liige. Talle kuulub 1000 AS Tallinna Vesi aktsiat. Osaleb ka järgnevate ettevõtete nõukogude või juhatuste töös: MicroLink Eesti (nõukogu liige), Amserv Grupp (nõukogu liige), Eesti Telekom (juhatuse liige)

4. Mart Mägi – valitud AS Tallinna Vesi nõukogu liikmeks 23.11.07. Amserv Grupi tegevdirektor. Varem töötanud AS-i Hansa Liising Eesti juhatuse esimehena. Mart Mägi omab laialdasi finants- ja ettevõtlusalaseid teadmisi ning kogemusi. Ta on omandanud MBA kraadi Varssavi Kindlustuse ja Panganduse Ülikoolis kindlustuse ja panganduse erialal ning Tartu Ülikoolis juhtimise ja turunduse erialal. Ei oma AS Tallinna Vesi aktsiaid.

5. Rein Ratas – valitud AS Tallinna Vesi nõukogu liikmeks 22.11.05. Riigikogu liige. Töötas lektorina Eesti Maaülikooli Keskkonnakaitse Instituudis. Enne seda oli 7 aastat EV Keskkonnaministeeriumi kantsler. Tal on Tartu Ülikooli doktorikraad bioloogias. Eesti Geograafia Seltsi juhatuse liige. Tallinna Botaanikaaia teadusnõukogu esimees. Ei oma AS Tallinna Vesi aktsiaid