ICSID materjalid

1. päev 07.11.2016

Hommik

Avasõnad ning inimeste tutvustus                                                                            00:00:00 – 00:02:39

Töökorralduslikud teemad                                                                                         00:02:39 – 00:09:49

Kaebaja avapöördumine (Matthew Weiniger, Iain Maxwell)                             00:09:49 – päeva lõpp

 

Pärastlõuna

Eesti Vabariigi avapöördumine Rostislav Pekar ja Anton Sigal                           00:00:00 – 2:43:33

Tunnistaja Jüri Mõis                                                                                                      2:46:47 – päeva lõpp

 

2. päev 08.11.2016

Hommik

Töökorralduslikud teemad                                                                                          00:00:40 – 00:08:51

Tunnistaja Jüri Mõis (jätkub)                                                                                     00:09:40 – 00:37:10

Tunnistaja Ian Plenderleith                                                                                         00:39:12 – päeva lõpp

 

Pärastlõuna

Tunnistaja Ian Plenderleith jätkub                                                                            00:00:00 – 01:24:09

Tunnistaja Bob Gallienne                                                                                            01:24:34 – päeva lõpp

 

3. päev 09.11.2016

Hommik

Tunnistaja Bob Gallienne jätkub                                                                              00:02:00 – 02:17:00

Tunnistaja Dennis van Rooijen                                                                                 02:20:40 – 03:16:22

 

Pärastlõuna

Tunnistaja Vladimir Panov                                                                                          00:03:09 – 00:44:17

Tunnistaja Märt Ots                                                                                                      00:46:42 – päeva lõpp

 

 

4. päev 10.11.2016

Hommik

Tunnistaja Falko Josef Sellner                                                                                   00:00:00 – 02:21:31

Tunnistaja Märt Ots (jätkub)                                                                                      02:28:10 – päeva lõpp

 

 

Pärastlõuna

Tunnistaja Märt Ots (jätkub)                                                                                     00:00:00 – 01:27:32

Tunnistaja Martin Põder                                                                                             01:28:27 – 02:24:00

Töökorralduslikud teemad                                                                                         02:24:01 – päeva lõpp

 

 

5. päev 11.11.2016

Hommik

Tunnistaja Ken-Marti Vaher                                                                                        00:02:35 – 01:50:18

Tunnistaja Karin Kroon                                                                                                01:52:30 – päeva lõpp

 

 

Pärastlõuna

Ekspert Hannes Vallikivi                                                                                            00:01:27 – 02:29:54

 

 

6. päev 14.11.2016

Hommik

Töökorralduslikud teemad                                                                                          00:00:00 – 00:04:27

Ekspert Toomas Pikamäe                                                                                            00:04:42 – 03:23:40

 

 

Pärastlõuna

Ekspert Märt Rask                                                                                                         00:00:00 – 01:42:02

01:58:49 – 02:59:25

Ekspert Andrew Meaney                                                                                              03:04:40 – 05:07:28

04:09:40 – 04:12:18

 

 

7. päev 15.11.2016

Hommik

Ekspert Andrew Meaney (jätkub)                                                                              00:00:00 – 01:42:38

Ekspert Richard Hern                                                                                                  01:55:26 – päeva lõpp

 

 

Pärastlõuna

Ekspert Richard Hern (jätkub)                                                                                  00:00:00 – 03:00:35

Töökorralduslikud teemad                                                                                          03:00:53 – päeva lõpp