Veekatkestus Soo tänaval, 01.07

 

Eile, 01.07, sulgeti Soo tänava vee- ja kanalisatsioonitorustiku rekonstrueerimise tööde teostamiseks Soo tänava ja Vana-Kalamaja tänava piirkonnas veevarustuse. Katkestus oli planeeritud kella 12.00 – 18.00 ning teavitus töödest saadeti piirkonna klientidele 21.juunil.2013. Ehitustööde käigus selgus aga, et veevarustuse taastamine klientidele lubatud ajaks ei ole võimalik. Meie dispetšer, kes eile õhtul kliendikõnedele vastas, ei saanud aga kahjuks ehitajalt õigeaegselt infot, mistõttu jäi puudulikuks ka klientidele antud teave. Veevarustus oli kõigil Soo tänava klientidel taastatud täna varahommikul kella 05.00-ks.

Meil ei ole töid teostava ehitajaga varem probleeme esinenud. Täna, 02.07 hommikul kohtusime ehitusettevõtte esindajaga ning leppisime kokku tegevustes, et edaspidi sarnaseid olukordi vältida. Mõistame oma teenuse tähtsust ning vabandame kõigi Soo tänava elanike ees. Kliendisõbraliku ettevõttena oleme andnud klientidele teenuse kvaliteeti puudutavad lubadused. Vastavalt meie lubadustele hüvitame mõjutatud piirkonna klientidele tekitatud kahju.

Meile teadaolevalt on kõigi Soo tänava klientide veevarustus taastatud. Palume klientidel, kellel esineb probleeme veevarustusega, meiega koheselt ühendust võtta telefonil 62 62 400.

Perioodil 29.04 – 20.08.2013 toimuvad Soo tänava rekonstrueerimise tööd, sealhulgas rekonstrueeritakse vee- ja kanalisatsioonitorustikku, mida teostab OÜ VH Ehitusteenused. Ehitustegevusega võib kaasneda ettenägematuid olukordi ning katkestusi veevarustuses mis põhjustavad piirkonna elanikele ebameeldivusi.