Tule Ülemiste Järvejooksule!

Juba järgmisel laupäeval, 26. augustil, on see eriline päev, kus pääseb jooksma ümber Ülemiste järve, seda juba 51. korda toimuval Ülemiste järvejooksul!

51. jooksu ümber Ülemiste järve start ja finiš asuvad Järvevana tee 3 aadressil asuval Ülemiste veepuhastusjaama territooriumil, kus asub ka võistluskeskus ning toimuvad ka lastejooksud. 19. korda kuulub Ülemiste jooksupäeva programmi ka metsajooks, mis 2023. aastal on tavapärasest lühem. 4,15 km pikkuse metsajooksu rada kulgeb suures osas Ülemiste järveäärses metsa, mis asub kogu ulatuses Ülemiste sanitaartsoonis. Start Ülemiste metsajooksule antakse 11.50 ja rajast pea pool kulgeb ka Ülemiste järve vahetus läheduses. Sel aastal on Ülemiste metsajooksul eraldi arvestus noortele. Nimelt saavad noorjooksjad auhinnatud kahes vanuseklassis, sünniaastatega 2007 – 2008 ning 2009 ja hiljem. Jooksupäeva Ülemiste järve ääres avavad lastejooksud, mis toimuvad samuti veepuhastusjaama territooriumil. Lastejooksudele antakse start kell 11 ning lastele on osalemine tasuta ja registreerimine algab kell 10.

Järvejooksude kohta rohkem infot: www.stamina.ee/jarvejooks ja jälgi ka Järvejooksude üritust Facebookis: 51. jooks ümber Ülemiste järve | Facebook