Tallinna Vesi liitus mitmekesisuse kokkuleppega

Mitmekesisuse päeval, 8. mail allkirjastas Tallinna Vee finantsdirektor Taavi Gröön mitmekesisuse kokkuleppe, mille liikmena on ettevõte osa kogukonnast, mis väärtustab mitmekesisust ja võrdse kohtlemise põhimõtet nii oma töötajate, partnerite kui klientide seas.

Foto: Aron Urb

Tallinna Vesi austab ja toetab inimõigusi ning võrdset kohtlemist töökollektiivis, järgides mitmekesisuse põhimõtet enda igapäeva töös, rõhutas Tallinna Vee personalijuht Kadri Kuuba. Ettevõttes töötab eri vanuses ja rahvustest töötajaid, kes teevad väga erineva iseloomuga tööd. See aga rikastab töötajaskonda mitmesuguste kogemuste ja teadmistega.

Tallinna Vesi peab oluliseks, et kõik meie töötajad on kaasatud ettevõtte tegevustesse ja olulistesse teemadesse, austades ja koheldes võrdselt igat töötajat hoolimata nende taustast. Samuti on töötajatele loodud võimalusi, et edastada oma muresid ja tähelepanekuid ebaõiglasest kohtlemisest.

Mitmekesisuse leppega liitudes on Tallinna Veel hea võimalus jagada parimaid praktikaid ülejäänud tööandjatega ja õppida teiste kogemusest. Kokkuleppe üks eesmärk on edendada võrdse kohtlemise teemat nii enda organisatsioonis kui ühiskonnas laiemalt.

Mai on mitmekesisuse kuu ning sel aastal on fookuses kultuuriline mitmekesisus. Eesti Inimõiguste Keskuse konverentsil “Kultuurikonfiliktist innovatsioonini” liitus mitmekesisuse kokkuleppega 20 uut organisatsiooni.