Tallinna Vesi külastab kliente vaid eelneval kokkuleppel

AS-ini Tallinna Vesi on jõudnud info, et Tallinna Vee töötajana esinenud isik on püüdnud tarbija koju siseneda veeproovi võtmise eesmärgil. Skeemi kohaselt helistab isik kliendile ning tutvustab end Tallinna Vee töötajana, sooviga tulla korterist veeproovi võtma.

Tallinna Vee inspektorid külastavad kliente vaid eelneval kokkuleppel. Selle põhjuseks võib olla korraline või erakorraline veearvesti vahetus või kliendi kinnistult veeproovi võtmine. Tallinna Vee inspektorid liiguvad vaid ettevõtte logode järgi äratuntavate autodega, kannavad Tallinna Vee logoga tööriideid ning nad esitavad töötõendi.

Juhime tähelepanelikkusele ka telefoninumbri osas. Tallinna Vesi lepib kliendiga tööde teostamiseks kokku sobiva aja alati ettevõtte numbrilt, algusega 62 62…

Juhul, kui kliendil on kahtlus temaga kontakteerinud isikute suhtes, soovitame helistada meie kliendiinfo telefonil 62 62 200 ning kontrollida, kas tegemist on Tallinna Vee inspektori külastusega. Lisaks on kindlasti abiks, kui hoida koduuks alati lukustatuna ning kindlasti tuleks taoliste juhtumite puhul teavitada ka politseid.