Punase tänava veetorustiku uuendamine on lõpusirgel

Sel ja järgmisel nädalal lõpetab Tallinna Vesi ehitustöid Lasnamäel Punasel tänaval, kus uuendatakse linna üks tähtsaim veetorustik. Seoses töödega võib Lasnamäe piirkonna kortermajade kõrgematel korrustel esineda homme, 5.novembril ajutisi survelangusi.

Surve võimalik langus on tingitud pumpla ühe väljundtorustiku sulgemisest. „Kui septembrikuus renoveerisime pumpla ühe torustiku, siis nüüd on järg teise käes. Surve langus võib, aga ei pruugi elanikele tajutav olla, püüame neid vajalikke töid võimalikult kiiresti teha,“ selgitas Tallinna Vee tootmisdirektor Aleksandr Timofejev. Tema sõnul on torustiku uuendamise näol tegemist ettevõtte ühe suurprojektiga, mis toob töökindlama veevarustuse enam kui 100 000 elanikule Lasnamäe ja Maardu piirkonnas.

Mõnel üksikul hoonel Lasnamäel P.Pinna tänaval tuleb 5.novembri tööde ajaks sulgeda veevarustus. Neid majapidamisi teavitab Tallinna Vesi eraldi ning toimetab veekatkestusest mõjutatud kinnistute juurde veepaagid joogiveega.

Tööd Lasnamäe tähtsaima survetõstepumpla torustiku uuendamiseks kestavad 5. novembril kella 9-st hommikul kuni kella 20-ni õhtul. Veekatkestusest mõjutatud hoonetele tagatakse veevarustus võimalusel juba kell 16.

Tallinna Vesi annab endast parima, et taastada tavapärane veesurve nii kiiresti kui võimalik ja palub töödega kaasnevate ebamugavuste pärast vabandust.

Juhul, kui nimetatud piirkondades püsivad veeühenduse häired kauem kui 5. novembril kell 17, palub Tallinna Vesi sellest teavitada avarii-info telefonil 62 62 400.