Muudatused AS-i Tallinna Vesi nõukogu koosseisus

 

AS-i Tallinna Vesi aktsionär, United Utilities (Tallinn) B.V., otsustas pikendada Ettevõtte nõukogus United Utilities (Tallinn) B.V. määratud nõukogu liikme, Steven Richard Fraser’i, ametiaega kahe aasta võrra alates 22. jaanuarist 2014.a.

AS-i Tallinna Vesi põhikirja kohaselt on United Utilities (Tallinn) B.V.-l kui AS Tallinna Vesi suuraktsionäril (35,3% aktsiatest) õigus määrata kaks AS-i Tallinna Vesi nõukogu liiget ja Tallinna linnal kui teisel suuraktsionäril (34,7%) on õigus samuti määrata kaks nõukogu liiget. United Utilities (Tallinn) B.V.-l on õigus esitada veel kaks valitavat nõukogu liikme kandidaati ning Tallinna linnal on õigus esitada üks valitav nõukogu liikme kandidaat AS-i Tallinna Vesi aktsionäride üldkoosolekule, mis valib lisaks ka kaks sõltumatut nõukogu liiget.

10. jaanuari 2014. a seisuga on AS-i Tallinna Vesi nõukogu liikmeteks Robert John Gallienne, Steven Richard Fraser, Simon Gardiner ja Brendan Francis Murphy (United Utilities (Tallinn) B.V.), Priit Lello, Rein Ratas ja Toivo Tootsen (Tallinna linn), Mart Mägi ja Allar Jõks (sõltumatu).