Muudatused AS-i Tallinna Vesi juhatuses

AS Tallinna Vesi juhatuse liikmeks ja uueks finantsdirektoriks valiti Riina Käi. Riina asub finantsdirektori ametisse Siiri Lahe asemel, kes on nüüdseks, ettevõtte juhatusest lahkunud. Riinal on majandusteaduste magistri kraad Tallinna Tehnikaülikoolist ning ta on ACCA (Association of Charted Certified Accountants) liige.

AS Tallinna Vesi juhatuse esimehe, Ian Plenderleith’i, sõnul “Siiri panus Ettevõtte edusse ja selle arengusse pärast Ettevõtte erastamisest ja Tallinna börsil noteerimisest on olnud märkimisväärne. AS-i Tallinna Vesi nimetamine parimate investorsuhetega Ettevõtteks Tallinna Börsil on ilmselge tunnistus Siiri suurepärasest töö ning pühendumisest.  Soovin Siirit, Ettevõtte juhatuse ning nõukogu nimel, tänada tema panuse eest 17. aasta jooksul.”

Lisaks on AS-i Tallinna Vesi nõukogu otsustanud jagada Tootmisdirektori ametikoha kohustused kaheks. Leho Võrk jätkab juhatuse liikmena Teenindusdirektori uues ametis. Aleksandr Timofejev on valitud uueks juhatuse liikmeks ning asub täitma Varahalduse direktori ametikohta. Aleksandril on magistrikraad veetehnika erialal Tallinna Tehnikaülikoolist.

„Mul on hea meel tervitada Riinat ja Aleksandrit nende uutel ametikohtadel ja olen kindel, et meie edukast koostööst saavad kasu nii Tallinna elanikud kui ettevõte,” ütles Plenderleith.

Siiri Lahe viimane ametisoleku päev oli 25.oktoober 2012.a. Riina Käi ning Aleksandr Timofejev asuvad ametisse 29. oktoobril 2012.a.

Loe lähemalt…