Liikluskorralduse muudatus Tondi tänaval

 

Info uuendatud: 26.11.2015, 16:30

Tondi tänava tööd tuleb teostada suuremas ulatuses kui esialgu planeeritud. Seetõttu sulgetakse 26.11 õhtul, alates kella 19.00 liiklusele Tondi tänava teelõik mõlema sõiduraja ulatuses. Seega ei ole võimalik kasutada liiklemiseks Tondi tee teelõiku Lõokese kuni Seebi tn. Ümbersõiduks on võimalik kasutada Kotka ja Lõokese tänavaid ning Linnu teed.

Kuniks teelkõik on suletud, suunatakse ümber ka bussiliin nr 23. Seetõttu ei ole sel ajal võimalik teenindada bussipeatusi Tondi, Ööbiku ja Kotka. Ümbersõit toimub mööda Linnu teed ning Nõmme teed, kus buss peatub samades peatustes, mis bussiliin nr 17.

Palume liiklejail arvestada liikluskorralduse muudatusega ning võimalusega, et teelõik jääb suletuks ka hommikuseks tipptunniks.

Vabandame teelõigu sulgemisega seonduvate ebamugavuste pärast!

 


 

Seoses veeavarii likvideerimisega Tondi tänavaval, sulgetakse täna, 26. novembril, alates kell 10.00 liiklusele (mõnekümne meetri ulatuses) sõidurada suunaga Pärnu mnt -> Tammsaare tee, vahetult peale raudtee ülesõitu. Liikluse sujuvamaks kulgemiseks on piirkonnas liiklusreguleerijad.

Soovitame võimalusel valida teine sõidumarsruut, kuna sõiduraja sulgemine ehitustöödeks võib kaasa tuua liiklusseisakuid piirkonnas.

Tegeleme veeavarii likvideerimisega ning taastame tavapärase liikluskorralduse esimesel võimalusel. Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast, mis tööde teostamise ning tee sulgemisega kaasneda võivad.