Korraldame 2015. aasta esimese kvartali tulemuste tutvustamiseks veebiseminari

 

Soovime oma tegevuses olla läbipaistvad, mistõttu tutvustame sarnaselt varasemaga 2015. aasta, esimese kolme kuu tulemusi Nasdaq-i veebiseminari vahendusel.

Kutsume oma aktsionäre, investoreid, analüütikuid ning teisi huvilisi osalema meie veebiseminaril 24. aprillil 2015. a. kell 11.00. Veebiseminar toimub inglise keeles.

Veebiseminari viivad läbi ettevõtte juhatuse esimees Karl Heino Brookes ning finantsdirektor Riina Käi kes tutvustavad 2015. aasta esimese kvartali tootmis-ning finantstulemusi. Küsimustele vastatakse peale presentatsiooni. Kuna veebiseminari aeg on piiratud, soovitame küsimused saata enne veebiseminari toimumist, hiljemalt 23. aprilli südaööks e-kirja teel: hedi.uustalu@nasdaq.com.

Kuidas veebiseminaril osaleda?

Veebiseminaril osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 24. aprillil kell 10.00, läbi veebilingi siin. Registreerumise järgselt saadetakse veebiseminari link ning täpsed juhised. Kui osalete veebiseminaril esimest korda, siis palutakse Teil alla laadida rakendus, mis võtab aega mõned sekundid. Juhul kui rakenduse allalaadimine ei õnnestu, peaks automaatselt avanema veebibrauser, kus on võimalik veebiseminari kuulata.

Tehnilistel põhjustel on veebiseminaril võimalik osaleda vaid 90 registreerunud osalejal, registreerumise järjekorra alusel. Osalejatele saadetakse üks tund enne veebiseminari meeldetuletuse e-mail. Veebiseminar lindistatakse ning avalikustatakse nii ettevõtte kodulehel www.tallinnavesi.ee kui Nasdaq Balti youtube.com kontol.

Mis on veebiseminar?

Veebiseminar on virtuaalne konverents, mille käigus on ettevõtte esindajatel võimalus ettevõtte ning selle tulemuste kohta infot jagada. Veebiseminar võimaldab vahetut suhtlust ning annab võimaluse küsida küsimusi otse ettevõtte juhtkonnalt.