Hoiatus võimaliku petuskeemi eest

AS Tallinna Vesi kliendid on teada andnud, et vee-ettevõtte töötajatena esinenud isikud on seeläbi püüdnud nende kodudesse tulla. Skeemi kohaselt helistab isik kliendile ning tutvustab end AS Tallinna Vesi töötajana, sooviga tulla majast veeproovi võtma. Meieni jõudnud info kohaselt soovisid isikud tulla kolmekesi ning teha seda kell 20.00 õhtul. Siin tasuks kindlasti tähelepanelik olla ka telefoninumbri osas. Nimelt, kui lepime kliendiga tööde teostamiseks kokku mõlemale poolele sobiva aja, tehakse see kõne alati ettevõtte numbrilt, algusega 62 62…

AS Tallinna Vesi inspektorid külastavad kliente vaid eelneval kokkuleppel. Selle põhjuseks võib olla korraline või erakorraline veearvesti vahetus või kliendi kinnistult veeproovi võtmine. AS Tallinna Vesi inspektorid liiguvad vaid ettevõtte logode järgi äratuntavate autodega, kannavad tööriideid ning neil on töötõend.

Juhul kui klientidel on kahtlus temaga kontakteerinud isikute suhtes, soovitame helistada meie kliendiinfo telefonil 62 62 200 ning kontrollida, kas tegemist on õige asjaga. Lisaks on kindlasti abiks koduuks lukus hoida ning selliste juhtumite puhul tasub teavitada ka Politseid.