Juhatus

Karl Heino Brookes
Juhatuse esimees, tegevjuht
Karl Brookes nimetati akstiaseltsi nõukogu poolt AS-i Tallinna Vesi juhatuse liikmeks alates 20. märtsist 2014 ja alates 2014. aasta juuni algusest töötab ta ettevõtte tegevjuhi ametikohal. Karlil on pea 30-aastane rahvusvaheline kommunaalsektoris töötamise kogemus nii Suurbritanniast kui ka mujalt. Alates 2011. aastast kuni käesoleva ametikohani töötas ta ettevõtte Balfour Beatty Utility Solutions tootmisjuhina. Sellele eelnevalt töötas Karl pea 25 aastat erinevatel juhtivatel positisioonidel United Utilities Group’is. Karl Brookes ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.

 

 

Riina Käi
Finantsdirektor

Riina Käi töötab ettevõtte finantsdirektori ametikohal 2012. aasta oktoobri lõpust. Tal on laialdane finantsalane töökogemus varasematelt arendus- ja finantsjuhi ning finantskontrolleri ja pearaamatupidaja ametikohtadelt erinevates ettevõtetes. Riina on omandanud ökonomisti eriala ja majandusalase magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis. Alates 2009. aastast on ta ACCA (Association of Charted Certified Accountants) liige. Samuti on Riina Käi alates 2016. aastast Baltic Institute of Corporate Governance nõukogu liige.  Riina Käi omab 100 AS-i Tallinna Vesi aktsiat.

 

 

Aleksandr Timofejev
Tootmisdirektor

Aleksandr Timofejev on töötanud AS-is Tallinna Vesi erinevatel positsioonidel alates 2007. aastast. Alates 2011. aastast on ta ettevõtte tippjuhtkonna liikmena olnud paljude strateegiliste otsuste väljatöötamise ja elluviimise juures. Aleksandr on omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolis keskkonnatehnika erialal spetsialiseerumisega veetehnikale. Tal on Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt välja antud vee- ja kanalisatsiooniinseneri 7. taseme diplom. Inglismaal, Ashridge Business Schoolis Inglismaal on Aleksandr läbinud tippjuhi (Senior Executive) õpingud. Aleksandr Timofejev kuulub ka Eesti Vee-ettevõtete Liidu juhatusse. Aleksandr Timofejev ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.