Eesti Invaspordi Liidu aasta parimate sportlaste autasustamisel sõlmivad AS Tallinna Vesi ning Eesti Invaspordi Liit koostöölepingu 2015. aastaks

Täna toimuval Eesti Invaspordi Liidu aasta parimate sportlaste autasustamisel sõlmivad AS Tallinna Vesi ning Eesti Invaspordi Liit koostöölepingu 2015. aastaks.

Koostöö eesmärk on toetada liikumispuudega inimeste treeninguid ning osalemist võistlusspordis. “Soovime toetada ja julgustada liikumispuudega inimeste spordihuvi ja nende kaasalöömist ühiskondlikus elus. See on hea tunne, kui saame anda oma panuse ning luua eduelamusi ka neile, kes vajavad ühiskonnas rohkem abi ja tähelepanu.” sõnas AS-i Tallinna Vesi juhatuse esimees Karl Heino Brookes.

“Tänu AS-i Tallinna Vesi toetusele saame lähetada meie noored ja lootustandvad invasportlased sõuderegattidele, kergejõustiku võistlustele ja osalema ratastoolitennise turniiridel. Olen kindel, et nii mõnigi neist noortest osaleb peagi tiitlivõistlustel ning paraolümpiamängudel.” on Eesti Invaspordi Liidu president Rainer Vakra veendunud.