AS Tallinna Vesi korraldab 2015. aasta kolmanda kvartali tulemuste tutvustamiseks veebiseminari

Soovime oma tegevuses olla läbipaistvad, mistõttu tutvustame sarnaselt varasemaga 2015. aasta kolmanda kvartali tulemusi Nasdaq-i veebiseminari vahendusel.

Kutsume oma aktsionäre, investoreid, analüütikuid ning teisi huvilisi osalema meie veebiseminaril 30. oktoobril 2015. a. kell 11.00. Veebiseminar toimub inglise keeles.

Veebiseminari tutvustavad AS Tallinna Vesi 2015. aasta kolmanda kvartali tulemusi juhatuse esimees Karl Heino Brookes ning finantsdirektor Riina Käi.

Karl Brookes ning Riina Käi vastavad küsimustele peale presentatsiooni. Kuna veebiseminari aeg on piiratud, soovitame küsimused saata enne veebiseminari toimumist, hiljemalt 29. oktoobri südaööks e-kirja teel: hedi.uustalu@nasdaq.com

Kuidas veebiseminaril osaleda?
Veebiseminaril osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 30. oktoobril kell 10.00, siin: https://attendee.gotowebinar.com/register/8394608920418319618. Teile saadetakse link veebiseminarile ning juhised keskkonna kasutamiseks. Kui osalete veebiseminaril esimest korda, palutakse alla laadida vajalik rakendus. Juhul kui rakenduse allalaadimine ei õnnestu, avaneb automaatselt veebibrauser, mis võimaldab veebiseminari kuulata.

Tehnilistel põhjustel on veebiseminaril võimalik osaleda vaid 90 registreerunud osalejal, registreerumise järjekorra alusel. Osalejatele saadetakse üks tund enne veebiseminari algust meeldetuletuseks e-kiri. Veebiseminar lindistatakse ning avalikustatakse nii ettevõtte kodulehel www.tallinnavesi.ee kui ka Nasdaq Balti youtube.com kontol.

Mis on veebiseminar?
Veebiseminar on virtuaalne konverents, mille käigus on ettevõtte esindajatel võimalus ettevõtte ning selle tulemuste kohta infot jagada. Veebiseminar võimaldab vahetut suhtlust ning annab võimaluse küsida küsimusi otse ettevõtte juhtkonnalt.