AS Tallinna Vesi jätkab Mikk Pahapilli toetamist olümpiaaastal

Eile, 16. Veebruaril 2012 uuendasid AS Tallinna Vesi, Mikk Pahapill ning TTÜ Spordiklubi oma koostöölepingut, mille kohaselt toetab vee-ettevõte sportlase treeningtegevust üliolulisel olümpiaaastal.

Partnerluse eesmärgiks on eelkõige toetada Miku ettevalmistusi edukaks esinemiseks sel suvel toimuvatel suveolümpiamängudel Londonis, aga ka näidata Mikku positiivse eeskujuna tervislike eluviiside harrastamisel Eestis.

“Tervislike eluviiside toetamine ühtib meie põhimõtetega ning Miku saavutused ja sihikindlus on innustuseks paljudele noortele nii Eestis kui ka mujal,” sõnas AS-i Tallinna Vesi juhatuse esimees Ian Plenderleith.

Mikk Pahapilli sõnul on Londoni Olümpia eelne aeg intensiivne treeningperiood. “Mul on äärmiselt hea meel, et Tallinna Vesi pikaajalise sponsorina on otsustanud jätkata minu jõupingutuste toetamist teel olümpiale,” sõnas Pahapill. Ta lisas, et vee-ettevõtte toetus võimaldab tal keskenduda veelgi paremate sportlike tulemuste saavutamisele, mis loodetavasti päädivad heade tulemustega olümpiamängudelt.

ASi Tallinna Vesi koostöö Mikk Pahapilliga algas juba 2009. aastal, mil Pahapilli pärjati seitsmevõistluse Euroopa Meistrivõistluste võitjatiitliga. Lisaks tegevustoetusele määratleb äsja sõlmitud koostööleping ka sportlase premeerimise heade tulemuste eest tiitlivõistlustel.

Suveolümpiamängud toimuvad selle aasta 27. juulist – 12. augustini Londonis, kus Eesti mitmevõistlejate koondise suurlootus on kergejõustiklane Mikk Pahapill.