Muudatused AS Tallinna Vesi juhatuses

AS Tallinna Vesi juhatuse liige ja tootmisdirektor David Nigel Hetherington astub tagasi ettevõtte juhatusest, uueks juhatuse liikmeks saab Robert Yuille, kes võtab üle ka tootmisdirektori ametikoha.

AS Tallinna Vesi juhatuse esimees Ian Plenderleithi sõnul jätab David endast Tallinna veefirmasse maha muljetavaldava pärandi. „Oma kolme ja poole aasta pikkuse teenistuse jooksul on David juhatanud AS Tallinna Vesi tootmisdivisjoni ülesehitust, et saavutada suurepäraseid tulemusi toote ja teenuste kvaliteedi osas,“ ütles Plenderleith. „Kogu ettevõte tänab Davidit ning tema meeskonda selle eest, et tallinlaste joogivee kvaliteet on läbi aegade parimal tasemel,“ lisas Plenderleith.

David Hetheringtoni ametikoha tootmisdirektorina võtab üle Robert Yuille, britt, kes on üle 30 aasta töötanud kontsernis United Utilities ning hiljuti töötas 7 aastat Sofia veefirmas Bulgaarias. Robertil on teadusbakalaureuse kraad rakenduskeemias Stockporti ülikoolist ning ärikorralduse magistrikraad Lancasteri ülikoolist. Robert Yuille ei oma AS Tallinna Vesi aktsiaid.

David Hetherington kutsutakse juhatusest tagasi 18.04.2010 ning Robert Yuille määratakse juhatuse liikmeks 19.04.2010.a.