Teostame perioodil 06.- 08.02.2015 ehitustöid Tammsaare teel asuval veetorul

 

Teostame perioodil 06.- 08.02.2015 ehitustöid Tammsaare teel asuval veetorul, mis võib põhjustada probleeme veesurvega.

Seoses Tammsaare tee 104a hoone ehitusega, tuleb ajutiselt sulgeda ka kinnistut läbiv veetoru. Selleks, et võimalikult vähe ümberkaudsete piirkondade elanike igapäevaseid toiminguid ja eluolu häirida, alustame ehitustöödega 06. veebruari südaööl (ööl vastu 07. veebruari), mil vett tarbitakse kõige vähem. Planeerime tööd lõpetada ja tavapärase teenuse taastada hiljemalt 08. veebruari keskpäevaks.

Veetoru sulgemine võib tekitada lühiajaliselt probleeme korrusmajade kõrgemate korruste elanikele järgmistes piirkondades: Laki tänaval, Kadaka teel ning selle lähipiirkonnas, Sõpruse pst ja Mustamäe tee vahemikus ning Endla tänavast kuni Tammsaare teeni.

Oleme võtnud kasutusele vajalikud meetmed, et tagada elanikele normaalne veevarustus. Siiski soovime, et inimesed teaksid arvestada, et ülemistel korrustel võib esineda probleeme veesurvega.

Ehitustööde järgselt võib lühiajaliselt esineda häireid vee kvaliteedis. Sellisel juhul palume koheselt võtta ühendust meie avariiosakonnaga ööpäevaringsel telefonil 626 2400. Palume ühendust võtta ka siis, kui pühapäeva, 08.02 õhtuks ei ole taastunud tavapärane veesurve.

Vabandame ehitustöödega kaasneda võivate ebamugavuste pärast.