Teostame 23. augustil ehitustöid Tammsaare teel asuval veetorul, mistõttu võib esineda probleeme veesurvega

 

Seoses Laki tn 36 hoone veeühenduse ehitusega, tuleb ajutiselt sulgeda Tammsaare tee magistraalveetoru. Selleks, et võimalikult vähe ümberkaudsete piirkondade elanike igapäevaseid toiminguid ja eluolu häirida, alustame ehitustöödega 22. augustil alates 23.00-st, mil vett tarbitakse kõige vähem. Planeerime tööd lõpetada ja tavapärase teenuse taastada hiljemalt 23. augusti õhtuks. Veetoru sulgemine võib tekitada lühiajaliselt probleeme korrusmajade kõrgemate korruste elanikele järgmistes piirkondades: Laki tänaval, Kadaka teel ning selle lähipiirkonnas, Sõpruse pst ja Mustamäe tee vahemikus ning Endla tänavast kuni Tammsaare teeni.

Oleme võtnud kasutusele vajalikud meetmed, et tagada elanikele normaalne veevarustus. Siiski soovime, et inimesed teaksid arvestada, et ülemistel korrustel võib esineda probleeme veesurvega.

Ehitustööde järgselt võib lühiajaliselt esineda häireid vee kvaliteedis. Sellisel juhul palume koheselt võtta ühendust meie avariiosakonnaga ööpäevaringsel telefonil 626 2400. Palume ühendust võtta ka siis, kui pühapäeva, 23.08 õhtuks ei ole taastunud tavapärane veesurve.

Vabandame ehitustöödega kaasneda võivate ebamugavuste pärast.