Tallinna Vesi sõlmis lepingu Eesti Invaspordi Liidu toetamiseks

Tallinna Vesi sõlmis täna Riigikogus koostöölepingu Eesti Invaspordi Liiduga, et jätkata nende toetamist ka käesoleval hooajal.

Täna toimunud pidulikul allkirjastamisel osalesid Eesti Invaspordi Liidu juht Rainer Vakra, Tallinna Vee juhatuse esimees Karl Brookes ja Nefab Packaging juht Karel Harju.

Eesti Invaspordi Liidu juhi Rainer Vakra sõnul on toetajate panus väga väärtuslik. „Vaid tänu ettevõtete jätkuvale toele saab liit oma tegevuse haaret üha laiendada. Tahame tuua invaspordi juurde veel rohkem harrastajaid, arendada edasi juba populaarsust kogunud spordialasid ja miks mitte tutvustada tulevikus ka uusi invaspordi võimalusi,“ rääkis Vakra. „Tänan kogu liidu ja kõigi invaspordi harrastajate nimel Tallinna Vett ja Nefab Packaging`i toetuse eest, nad on eeskujuks teistele,“ lisas ta.

Tallinna Vesi on olnud Eesti Invaspordi Liidu pikaaegne toetaja. Ettevõte juhatuse esimehe Karl Brookes`i sõnul on liidu töö tänuväärne. „Tallinna Vee missioon on luua puhta veega parem elu. Samamoodi loob spordi kaudu paremat elu ka Eesti Invaspordi Liit. Töö, mida liit invaspordi edendamisel teeb on väga oluline, et aidata kaasa liikumispuudega inimeste elukvaliteedi tõstmisele. Meil on ettevõttena väga hea meel liidu tegevust ka tänavusel hooajal omalt poolt toetada,“ sõnas Brookes.

Koostööleping sõlmiti ka pakendiettevõttega Nefab Packaging OÜ-ga, kes on samuti invaspordi pikaaegne toetaja.

Eesti Invaspordi Liit  edendab liikumispuuetega inimeste spordiliikumist Eestis eesmärgiga tuua nad välja ühiskondlikku ellu spordi ja liikumisharrastuse kaudu.  Sportlikult aktiivne liikumispuudega inimene on tervem, ta on oma tegevustes iseseisvam ning seeläbi elab täisväärtuslikumat elu.