Tallinna Vesi on Investeerimisfestivali kaaskorraldaja juba mitmendat aastat järjest

Tallinna Vesi peab oluliseks meie igapäeva valikute kujundamist keskkonda säästvamaks. Just seetõttu püüame alati olla kohal Eestis toimuvatel suurüritustel ja tagada tasuta puhta ja värske joogivee kättesaadavus, et vähendada plastikpudelites müüdava vee tarbimist ja aidata inimestel oma igapäeva harjumustele rohkem tähelepanu pöörama.

Just suurüritustel, kus vajadus janu kustutada on suur, on oluline tarbida vett targalt ja tagada külastajatele kontrollitud kvaliteediga, tervislik joogivesi. Nagu varasemalt nii ka sellel aastal panime oma õla alla Investeerimisfestivali õnnestumisele. Sellel aastal külastas festivali 1600 inimest, mis on seni suurim külastajate arv. Värske joogivesi oli tagatud kõigiks kolmeks päevaks ja suur rõõm oli selle üle, et järjest enam just kraanivett ka joogiks eelistatakse. Kõigil külalistel oli oma joogipudel olemas, mis aitas teha keskkonnale pika pai.

Aitäh kõigile, kes eelistavad juua kraanivett! Meie pingutame omalt poolt iga päev, et kraanivesi, mida tarbime ja suuname keskkonda tagasi, oleks nii meie kehale kui ka ökosüsteemile parim valik.

Loome puhta veega parema elu!