Tallinna Vesi on 2015. aasta kõige laste- ja noortesõbralikum ettevõte

Detsembri keskel tunnustati meid kui 2015. aasta kõige laste- ja noortesõbralikumat ettevõtet. Nimelt tunnustas Tallinna Spordi- ja Noorsooamet 16. detsembril 2015.a. Kultuurikatlas toimunud pidulikul auhinnagalal välja neid inimesi, ettevõtteid ning algatusi, kes on andud märkimisväärse panuse laste- ja noortesõbralikuma pealinna kujundamisse.

Peame oma südameasjaks panustada end nendesse tegemistesse, mis aitavad tõsta kogukonna heaolu ning keskkonnaalast teadlikkust, samuti viia inimesteni tervislikku mõtteviisi. Pöörame väga palju tähelepanu just lastele ning noortele, sest just nemad kujundavad tulevikus oma teadmiste ja väärtuste pinnalt selle elukeskkonna, milles elame. Meie tegemised, mõtteviis ning väärtusmaailm on tihedalt seotud ka oma töötajate ning nende peredega. Meie töötajad külastavad regulaarselt koole ning lasteaedu, et vestelda lastega keskkonnateemadel. Samuti käib meie puhastusjaamade tööga tutvumas üle tuhande mudilase igal aastal.

Usume, et on väga oluline pöörata tähelepanu ka neile, kes vajavad seda mõnevõrra enam. Seetõttu on meil juba aastaid rõõm teha koostööd  Ristiku Põhikooli ning Õunakese Lasteaiaga peredega erivajadustega lastele.

logo3