Tallinna Vee kommunikatsiooni ja turundust asus juhtima Kristiina Tamberg

Detsembri lõpus alustas ettevõtte Tallinna Vesi kommunikatsiooni ja turunduse juhina tööd Kristiina Tamberg, kel on pikaajaline kommunikatsioonitöö kogemus panganduses, toiduainetööstuses ja jaekaubanduses.

Kristiina Tamberg kuulub AS Tallinna Vesi laiendatud juhtkonda, kus aitab ellu viia ettevõtte strateegilisi eesmärke jätkusuutliku ja järjepideva veeteenuse pakkumisel. „Tööalaselt olen järjest liikunud elutähtsate teenuste kommunikatsiooni poole. Eesti suurima vee-ettevõttena, puhta joogivee pakkujana ja reovee puhastajana on Tallinna Vesi üks olulisemaid sellise teenuse osutajaid,” lausus Tamberg.

Tambergi sõnul on Tallinna Vesi innovaatiline ja stabiilne ettevõte, mis pakub hästi toimivat teenust kõigile piirkonna veetarbijatele ning muudab teenuseid järjepidevalt kaasaegsemaks. “Värskete näidetena saab siin tuua nutiarvestite ja jääpesu tehnoloogia kasutuselevõtu viimastel aastatel. 2024. aasta suurima muutusena jätkusuutlikkuse valdkonnas hakkame reoveepuhastusjaama rajatavas koostootmisjaamas ise elektrienergiat tootma,” tõi ta välja.

Kristiina Tamberg asus pärast Tartu Ülikooli majandusteaduskonna lõpetamist tööle maakonnalehes Vooremaa, kus ta töötas majandus- ja peatoimetajana, sellele järgnes majandustoimetaja töö Eesti Päevalehes. Tambergil on ligi 10-aastane staaž Swedbanki kommunikatsioonivaldkonnas meediasuhete juhi ja korporatiivsuhete juhina. Kuni aastani 2021. töötas ta globaalse joogitootja Carlsbergi Grupi Saku Õlletehase kommunikatsioonijuhina ning seejärel Prisma Peremarketi kommunikatsiooni- ja vastutustundliku ettevõtluse juhina. Ta on täiendanud end Berliini ajakirjanduskoolis ning erinevatel kommunikatsioonikoolitustel ja -programmides.

AS Tallinna Vesi on Eesti suurim vee-ettevõte, mis teenindab enam kui 24 900 kodu- ja äriklienti ning 470 000 lõpptarbijat Tallinnas ja seda ümbritsevates valdades. Tallinna Vesi on noteeritud Nasdaq Tallinna börsi põhinimekirjas. Suurimat osalust ettevõttes omavad Tallinna linn (55,06%) ja energiakontsern Utilitas (20,36%). 24,58% ettevõtte aktsiatest on Nasdaq Tallinn börsil vabalt kaubeldavad.

Foto: Jarek Jõepera