Saue valla piirkondades veeteenuse pakkujaks on Watercom OÜ


Alates 01. juulist 2011 on Saue valla tegevuspiirkonnas vee-ettevõtjaks määratud AS Tallinna Vesi tütarettevõte OÜ Watercom.
Kõik teenuslepingud AS-ga Tallinna Vesi, võtab OÜ Watercom üle seni kehtinud tingimustel.

Klientidele, kelle arveldusperioodiks on kolm kuud, väljastab OÜ Watercom arved alates 1. oktoobrist 2011. Ühe- või kahekuulise arveldusperioodi eest väljastatakse arve alates 1. septembrist. See tähendab, et augustikuu arve saadab juba OÜ Watercom.

Palume pöörata tähelepanu muutunud makse rekvisiitidele. Uued rekvisiidid leiab augustikuu arvetelt. Kui Teil on sõlmitud otsekorraldusleping AS-ga Tallinna Vesi, palume see vormistada OÜ Watercom nimele.

Seoses teenusepakkuja muutumisega ei ole võimalik kasutada Iseteenindust, küll aga säilib võimalus teatada näidud näiduliidesest aadressil www.watercom.eu.

OÜ Watercom üldkontaktid ja klienditeenindus:
Aadress Ädala tn 10, 10614 (samas majas AS-ga Tallinna Vesi)
Tööaeg E-N kl 8:00-18:00
R kl 8:00-17:00
Infotelefon 62 62 620
Avariitelefon 6262 400
E-post watercom@watercom.eu
Koduleht www.watercom.eu

Saue vallavolikogu kinnitas 30. juuni 2011 otsusega nr 48 OÜ Watercom vee-ettevõtjaks Laagri-Alliku tegevuspiirkonnas Laagri alevikus, Alliku külas ning Välja ja Padula tegevuspiirkonnas Vanamõisa külas. Vee- ja kanalisatsioonitariifid ning kastmisvee arvestus seoses teenusepakkuja vahetumisega ei muutu.