Püsime terved!

Püsime terved! 

Riikliku eriolukorra ajal on viiruse tõkestamiseks vajalikke meetmeid rakendamas ka Tallinna Vesi. Oleme teinud muudatusi oma töökorralduses, mille peamine eesmärk on kaitsta meie klientide ja töötajate tervist ning tagada katkematult elutähtsa teenuse toimimine. Sellega seoses oleme sunnitud edasi lükkama mõningad plaanilised tööd ning klientidele on suletud ka meie teenindusbüroo. 

Klientidel palume Tallinna Veega suhtlemiseks kasutada meie kliendiinfotelefoni 62 62 200 või e-posti aadressi tvesi@tvesi.ee. Seoses eriolukorraga võivad tavapärasest pisut pikemad olla kõneootejärjekorrad ja seda eelkõige näiduteatamise perioodil, mistõttu soovitame arvutikasutajatel eelistada oma näidu teatamiseks meie iseteeninduskeskkonda klient.tallinnavesi.ee.

Kuni viiruse leviku vaibumiseni ei toimu näost näkku kohtumisi meie spetsialistidega ja peame ka paljud kliendikülastused lükkama perioodi, mil see on taas nii meie klientidele kui ka töötajatele ohutu. Loodame selles osas klientide mõistvale suhtumisele ja anname endast parima, et tavapärane töökorraldus taastuks esimese võimalusel. Tallinna Vee kvaliteedinäitajad püsivad hoolimata eriolukorrast väga heal tasemel.

Ühtlasi tuletame kõigile meelde, et kriitilisel ajal sõltub pandeemia kontrolli alla saamine meie kõigi ühisest pingutusest, seega palun püsige kodus ja järgige kõiki riiklikke soovitusi. Aitäh!