Ööl vastu 21. juunit võib Mustamäe, Õismäe ning Kristiine piirkondades esineda probleeme veesurvega

 

Teostame ööl vastu 21. juunit mahukaid ehitustöid Ülemiste veepuhastusjaamast väljuval veetorul, mille kaudu varustatakse joogiveega Mustamäe, Õismäe ning Kristiine elamupiirkondi.

Selleks, et võimalikult vähe elanike igapäevaseid toiminguid ja eluolu häirida, alustame ehitustöödega 20. juuni südaööl (ööl vastu 21. juunit), mil vett tarbitakse kõige vähem. Planeerime tööd lõpetada ja tavapärase teenuse taastada laupäeva, 21. juuni varahommikuks, hiljemalt kella 06.00-ks.

Tööde käigus sulgeme ajutiselt peamise Mustamäe, Õismäe ning Kristiine elamupiirkondi varustava veetoru. Veevarustuse tagame naaberpiirkondadest tulevate torude kaudu. Lisaks käivitame kõik reservpumplad, et piirkonda rohkem vett juhtida. Loodame, et selliselt on tagatud normaalne veevarustus madalamatel korrustel, kuid surve langus võib puudutada enim Mustamäe, Õismäe ja Kristiine korrusmajade kõrgemate korruste elanikke.

Ehitustööde järgselt võib lühiajaliselt esineda häireid vee kvaliteedis. Sellisel juhul palume koheselt võtta ühendust meie avariiosakonnaga ööpäevaringsel telefonil 626 2400. Palume ühendust võtta ka siis, kui hommikuks ei ole taastunud tavapärane veesurve.

Vabandame ehitustöödega kaasneda võivate ebamugavuste pärast.