Hooldustööd Muuga piirkonnas

Teostame Muuga piirkonnas hooldustöid, millega seoses on esinenud veesurve kõikumisi. Survekõikumised mõjutavad ajutiselt veekvaliteeti, mistõttu võib vesi olla tavapärasest hägusam. Nimelt vabaneb torustiku pinnalt setet, mis omakorda võib jõuda tarbija seadmeteni ja neid ummistada.

Probleemi lahendamiseks teostame vajadusel majaühenduse loputuse ja kompenseerime nendele klientidele poole juulikuu veetarbimise maksumuse.

Torustiku pinnal oleva sademe põhjuseks on asjaolu, et joogivesi sisaldab alati vähesel määral lahustunud orgaanilist ja anorgaanilist ainet ning mikroorganisme, mis veevõrgus osaliselt settivad. Rohkem koguneb setet filtritele ja sõeltele.

Efektiivsemaks veetrasside hooldamiseks oleme investeerinud innovaatilisse ice-pigging tehnoloogiasse. Tegemist on protsessiga, mille käigus jäämass pumbatakse torusse ja juhitakse läbi selle, et eemaldada setted ja muud soovimatud ladestused. Juba järgmisest aastast on meil võimalus Muuga piirkonnas torustiku pesu teostada uue meetodiga.

Kinnitame, et vesi on endiselt ohutu tarbimiseks ja vabandame tekkinud ebamugavuste pärast.