AS Tallinna Vesi korraldab kolmanda kvartali tulemuste tutvustamiseks Webinari

 

Meie jaoks on jätkuvalt oluline meie tegevuse läbipaistvus, mistõttu on meil hea meel teatada, et oleme esimene Tallinna börsi emitendidest, kes tutvustab oma kolmanda kvartali tulemusi Nasdaq OMX-i webinari vahendusel.

Selle muudatuse tulemusel kutsume oma aktsionäre, investoreid, analüütikuid ning teisi huvilisi osalema meie konverentsi webinaril 25. oktoobril kell 11.00. Webinar toimub inglise keeles.

Webinari viivad läbi ettevõtte juhatuse esimees Ian Plenderleith ning finantsdirektor Riina Käi, kes tutvustavad 2013. aasta kolmanda kvartali tulemusi.

Ian Plenderleith ning Riina Käi vastavad tekkinud küsimustele peale presentatsiooni. Kuna webinari aeg on piiratud, võib küsimusi saata ka enne webinari toimumist, hiljemalt 24. oktoobri südaööks e-kirja teel: hedi.uustalu@nasdaqomx.com.

Kuidas webinaril osaleda?
Webinaril osalemiseks palume saata osalemissoov aadressile hedi.uustalu@nasdaqomx.com, hiljemalt 25. oktoobriks kell 10.00. Teile saadetakse link ning juhised webinari keskkonna kasutamiseks.

Tehnilistel põhjustel on webinaril võimalik osaleda vaid 90. registreerunud osalejal, registreerumise järjekorra alusel. Osalejatele saadetakse ligipääs webinarile 25.oktoobri hommikul, e-posti teel. Webinar lindistatakse ning avalikustatakse nii ettevõtte kodulehel www.tallinnavesi.ee kui ka NASDADQ OMX veebilehel.

Mis on webinar?
Webinar on virtuaalne konverents, mille käigus on ettevõtte esindajatel võimalus ettevõtte ning selle tulemuste kohta infot jagada. Webinar võimaldab vahetut suhtlust ning annab võimaluse küsida küsimusi otse ettevõtte juhtkonnalt.

Mida veel webinari kohta teadma peaks?
Osalemiseks on vaja püsivat internetiühendust ning kõrvaklappe. Kui osalejal on soov küsimusi esitada, on vajalik ka mikrofoni olemasolu. Webinar töötab Adobe Flash Player-iga. Täiendavaid programme seadistada vaja ei ole.

Lisainfo:

Mariliis Mia Topp
AS Tallinna Vesi
Kommunikatsioonijuht
Tel: +372 62 62 275
mariliis.topp@tvesi.ee