AS Tallinna Vesi korraldab 2016. aasta I kvartali tulemuste tutvustamiseks veebiseminari

 

Soovime oma tegevuses olla avatud, mistõttu tutvustame sarnaselt varasemaga Nasdaq-i veebiseminari vahendusel 2016. aasta esimese kvartali tulemusi.

Kutsume oma aktsionäre, investoreid, analüütikuid ning teisi huvilisi osalema meie veebiseminaril 29. aprillil 2016.a. kell 11.00 (EET). Veebiseminar toimub inglise keeles.

Tulemusi tutvustavad juhatuse esimees Karl Heino Brookes ning finantsdirektor Riina Käi. Karl Brookes ning Riina Käi vastavad küsimustele peale presentatsiooni. Kuna veebiseminari aeg on piiratud, soovitame küsimused saata enne veebiseminari toimumist, hiljemalt 28. aprilli südaööks e-kirja teel:alysha.daroy@nasdaq.com 

Kuidas veebiseminaril osaleda?

Veebiseminaril osalemiseks palume registreeruda hiljemalt 29. aprillil kell 10.00, siin. Teile saadetakse link veebiseminarile ning juhised keskkonna kasutamiseks. Kui osalete veebiseminaril esimest korda, palutakse alla laadida vajalik rakendus. Juhul kui rakenduse allalaadimine ei õnnestu, avaneb automaatselt veebibrauser, mis võimaldab veebiseminari kuulata. 

Tehnilistel põhjustel on veebiseminaril võimalik osaleda vaid 90 registreerunud osalejal, registreerumise järjekorra alusel. Osalejatele saadetakse üks tund enne veebiseminari algust meeldetuletuseks e-kiri. Veebiseminar lindistatakse ning avalikustatakse nii meie kodulehel kui ka Nasdaq Balti youtube.com kontol.

Mis on veebiseminar?

Veebiseminar on virtuaalne konverents, mille käigus on ettevõtte esindajatel võimalus ettevõtte ning selle tulemuste kohta infot jagada. Veebiseminar võimaldab vahetut suhtlust ning annab võimaluse küsida küsimusi otse ettevõtte juhtkonnalt.