AS Tallinna Vesi korraldab 2014. aasta tulemuste tutvustamiseks veebiseminari

Soovime oma tegevuses olla läbipaistvad, mistõttu tutvustame 2014. aasta tulemusi Nasdaq-i veebiseminari vahendusel.

Kutsume oma aktsionäre, investoreid, analüütikuid ning teisi huvilisi osalema meie veebiseminaril 30. jaanuaril 2015. a. kell 11.00. Veebiseminar toimub inglise keeles.

Veebiseminari viivad läbi ettevõtte juhatuse esimees Karl Heino Brookes ning finantsdirektor Riina Käi kes tutvustavad 2014. aasta tootmistulemusi ning auditeerimata finantstulemusi.

Karl Heino Brookes ning Riina Käi vastavad küsimustele peale presentatsiooni. Kuna veebiseminari aeg on piiratud, soovitame küsimused saata enne veebiseminari toimumist, hiljemalt 29. jaanuari südaööks e-kirja teel: hedi.uustalu@nasdaq.com.


Kuidas veebiseminaril osaleda?

Veebiseminaril osalemiseks palume saata osalemissoov aadressile hedi.uustalu@nasdaq.com , hiljemalt 30. jaanuaril kell 10.00. Teile saadetakse link ning täiendavad juhised veebiseminari keskkonna kasutamiseks.

Tehnilistel põhjustel on veebiseminaril võimalik osaleda vaid 90 registreerunud osalejal, registreerumise järjekorra alusel. Osalejatele saadetakse ligipääs veebiseminarile 30. jaanuari hommikul, e-posti teel. Veebiseminar lindistatakse ning avalikustatakse nii ettevõtte kodulehel www.tallinnavesi.ee kui ka Nasdaq Tallinna veebilehel.

Mis on veebiseminar?
Veebiseminar on virtuaalne konverents, mille käigus on ettevõtte esindajatel võimalus ettevõtte ning selle tulemuste kohta infot jagada. Veebiseminar võimaldab vahetut suhtlust ning annab võimaluse küsida küsimusi otse ettevõtte juhtkonnalt.