AS Tallinna Vesi korraldab 2014. aasta kolmanda kvartali tulemuste tutvustamiseks veebiseminari

 

AS Tallinna Vesi on pühendunud tegevuse läbipaistvusele, mistõttu tutvustame 2014. a. kolmanda kvartali tulemusi Nasdaq-i veebiseminari vahendusel.

 

Kutsume oma aktsionäre, investoreid, analüütikuid ning teisi huvilisi osalema meie veebiseminaril 24. oktoobril 2014. a. kell 11.00. Veebiseminar toimub inglise keeles.

 

Veebiseminari viivad läbi ettevõtte juhatuse esimees Karl Heino Brookes, finantsdirektor Riina Käi ning tootmisdirektor Aleksandr Timofejev kes tutvustavad 2014. aasta kolmanda kvartali finants- ja tootmistulemusi.

 

Karl Heino Brookes, Riina Käi ning Aleksandr Timofejev vastavad küsimustele peale presentatsiooni. Kuna veebiseminari aeg on piiratud, võib küsimused saata enne veebiseminari toimumist, hiljemalt 23. oktoobri südaööks e-kirja teel: hedi.uustalu@nasdaq.com.

 

Kuidas veebiseminaril osaleda?

 

Veebiseminaril osalemiseks palume saata osalemissoov aadressile hedi.uustalu@nasdaq.com, hiljemalt 24. oktoobril kell 10.00. Teile saadetakse link ning juhised veebiseminari keskkonna kasutamiseks.

 

Tehnilistel põhjustel on veebiseminaril võimalik osaleda vaid 90 registreerunud osalejal, registreerumise järjekorra alusel. Osalejatele saadetakse ligipääs veebiseminarile 24. oktoobri hommikul, e-posti teel. Veebiseminar lindistatakse ning avalikustatakse nii ettevõtte kodulehel www.tallinnavesi.ee kui ka Nasdaq Tallinna veebilehel.

 

Mis on veebiseminar?

 

Veebiseminar on virtuaalne konverents, mille käigus on ettevõtte esindajatel võimalus ettevõtte ning selle tulemuste kohta infot jagada. Veebiseminar võimaldab vahetut suhtlust ning annab võimaluse küsida küsimusi otse ettevõtte juhtkonnalt.

 

Mida veel veebiseminari kohta teadma peaks?

 

Osalemiseks on vaja internetiühendust ning kõrvaklappe. Kui osalejal on soov küsimusi esitada, on vajalik ka mikrofoni olemasolu. Veebiseminar töötab Adobe Flash Player-iga. Täiendavaid programme seadistada vaja ei ole.