AS Tallinna Vesi korraldab 2013. a. tulemuste tutvustamiseks veebiseminari

AS Tallinna Vesi on pühendunud tegevuse läbipaistvusele, mistõttu tutvustame ainsana Tallinna börsi emitentidest, 2013. a. finantsaasta ning neljanda kvartali tulemusi NASDAQ OMX-i veebiseminari vahendusel.

Kutsume oma aktsionäre, investoreid, analüütikuid ning teisi huvilisi osalema meie veebiseminaril 24. jaanuaril 2014.a. kell 11.00. Veebiseminar toimub inglise keeles.Veebiseminari viivad läbi ettevõtte juhatuse esimees Ian Plenderleith, finantsdirektor Riina Käi ning tootmisdirektor Aleksandr Timofejev, kes tutvustavad 2013. aasta tulemusi.

Ian Plenderleith, Riina Käi ning Aleksandr Timofejev vastavad tekkinud küsimustele peale presentatsiooni. Kuna veebiseminari aeg on piiratud, võib küsimusi saata ka enne veebiseminari toimumist, hiljemalt 23. jaanuari südaööks e-kirja teel: hedi.uustalu@nasdaqomx.com.

Kuidas veebiseminaril osaleda?

Veebiseminaril osalemiseks palume saata osalemissoov aadressile hedi.uustalu@nasdaqomx.com, hiljemalt 24. jaanuaril kell 10.00. Teile saadetakse link ning juhised veebiseminari keskkonna kasutamiseks.

Tehnilistel põhjustel on veebiseminaril võimalik osaleda vaid 90 registreerunud osalejal, registreerumise järjekorra alusel. Osalejatele saadetakse ligipääs veebiseminarile 24. jaanuari hommikul, e-posti teel. Veebiseminar lindistatakse ning avalikustatakse nii ettevõtte kodulehel www.tallinnavesi.ee kui ka NASDAQ OMX Tallinna veebilehel.

Mis on veebiseminar?

Veebiseminar on virtuaalne konverents, mille käigus on ettevõtte esindajatel võimalus ettevõtte ning selle tulemuste kohta infot jagada. Veebiseminar võimaldab vahetut suhtlust ning annab võimaluse küsida küsimusi otse ettevõtte juhtkonnalt.

Mida veel veebiseminari kohta teadma peaks?

Osalemiseks on vaja internetiühendust ning kõrvaklappe. Kui osalejal on soov küsimusi esitada, on vajalik ka mikrofoni olemasolu. Veebiseminar töötab Adobe Flash Player-iga. Täiendavaid programme seadistada vaja ei ole.