AS-i Tallinna Vesi finantsdirektoriks ja juhatuse liikmeks saab Taavi Gröön

AS-i Tallinna Vesi juhatusega liitub alates 23. maist Taavi Gröön, kes asub ettevõtte finantsdirektori ametikohale.

Taavil on pikaajaline ja mitmekülgne finantsjuhtimise kogemus erinevatest sektoritest. Alates 2018. aastast töötab ta Põhja-Eesti Regi

onaalhaigla finantsjuhina. Varasemalt on ta juhtinud finantsvaldkonda ka energiaettevõttes Adven Eesti ja omandanud finantsjuhtimise kogemusi SEB ettevõtete panganduses töötades. Ta oli 2021. aasta mõjukaima finantsjuhi nominent.

„Mul on väga hea meel tervitada meeskonnas laiapõhjaliste finantsteadmistega Taavi Grööni. Taavi teadmised kommunaalteenuste valdkonnas ja kogemused suurettevõtte finantside juhtimisest eri sektorites toetavad kindlasti Tallinna Vee pikaajalise strateegia loomist ja elluviimist,“ sõnas AS-i Tallinna Vesi nõukogu esimees Priit Koit.

Taavi on omandanud magistrikraadi avaliku halduse erialal Tallinna Ülikoolis ning õppinud finantsjuhtimist Tallinna Tehnikaülikoolis ja Tartu Ülikoolis.

„Tallinna Vesi täidab olulist rolli elutähtsa teenuse pakkuja ja Tallinna Börsil noteeritud ettevõttena. Mul on hea meel koostöös Tallinna Vee meeskonnaga anda oma panus ettevõtte jätkusuutlikku arengusse. Usun, et koos suudame pakkuda pikaajalist väärtust ning kõrget kvaliteeti nii klientidele kui investoritele,“ sõnas Taavi Gröön.

Ta ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.

AS-i Tallinna Vesi juhatusse kuuluvad lisaks ettevõtte tegevjuht Aleksandr Timofejev ja varahaldusdirektor Tarvi Thomberg.