Alates 2014. aasta veebruarist tuleb otsekorralduse asemel kasutusele e-arve püsimakseteenus.

 

Alates 2014. aasta veebruarist hakkavad Eestis kehtima ühtsed üleeuroopalised maksetingimused ja otsekorralduse asemel tuleb kasutusele e-arve püsimakseteenus.

Täna kehtivalt otsekorralduselt e-arve püsimakseteenusele üleminekuks ei pea Te ise midagi tegema. Otsekorralduse maksjaleping muudetakse Teie panga poolt e-arve püsimakse lepinguks ning arvete tasumist jätkatakse automaatselt samalt arvelduskontolt, millelt toimus otsekorraldusega tasumine. E-arve püsimaksetele jäävad kehtima kõik senised makselimiidid ja maksetähtajad.

AS Tallinna Vesi läheb otsekorraldustelt e-arvetele üle 2. detsembril 2013.

Mida tähendab e-arve püsimakseteenus Teie jaoks?

Alates detsembri algusest saadame e-arve sellesse panka, kus Te praegu otsekorraldust kasutate. Arve tasutakse automaatselt Teie poolt valitud maksepäeval e-arve püsimaksega.

Kui Te olete internetipanga kasutaja, saadetakse e-arve vaid internetipanka ning muid kanaleid arve edastamiseks enam ei kasutata.

Kui Te internetipanka ei kasuta, või Teie eest tasub otsekorralduse alusel arveid keegi teine, saadame arve varasemalt kokkulepitud viisil, lisaks saadame panka ka e-arve.

Selleks, et Teie arvelt ei läheks automaatselt maha vale summa, palume Teil veearvesti(te) näit teatada õigel ajal.

Kui Te ei soovi otsekorraldust e-arve püsimaksega asendada, palume pöörduda panka otsekorralduslepingu lõpetamiseks hiljemalt 26. novembril 2013. Sellisel juhul edaspidi pangas arve automaatset tasumist ei toimu.

E-arve püsimakse tingimustega saate tutvuda oma pangas. E-arve püsimaksega on arvete tasumine sama mugav kui otsekorraldusega. Loodame, et jätkate automaatse tasumise uuenenud võimaluse kasutamist.