2018: Informatsioon nõukogu liikme kandidaatide kohta

Simon Roger Gardiner

Nõukogu liikme kandidaadina üles seatud United Utilities kontserni poolt ja nõukogu liikmeks valitud 14.12.2010 toimunud aktsionäride erakorralisel üldkoosolekul, viimati tagasi valitud 02.06.2016. Simon Gardiner on United Utilities Group PLC õigusosakonna juht ja United Utilities International’i direktor. Hr Gardiner on alates 1996. aastast töötanud advokaadina. Ta ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.

Martin Padley

Nõukogu liikme kandidaadina üles seatud United Utilities kontserni poolt ja nõukogu liikmeks valitud 02.06.2016 toimunud aktsionäride erakorralisel üldkoosolekul. Dr Padley’l on 20-aastane kogemus veesektoris töötamisest nii tehnilistel ja regulatiivsetel kui ka kvaliteedi ja tootmisega seotud ametikohtadel. Tema praegune amet United Utilities’es on vee- ja teadusteenuste direktorina juhtida kõiki vee- ja teadusalaseid teenuseid. Dr Martin Padley ei oma AS Tallinna Vesi aktsiaid.

Katrin Kendra

Katrin Kendra on nõukogu liikme kandidaadina üles seatud Tallinna Linna poolt ja ta pole varem AS-i Tallinna Vesi nõukogu liige olnud. Katrin Kendra on alates 2006. aastast Tallinna linna finantsdirektor. Töötanud linna finantsteenistuses alates aastast 2001, kus ta alustas eelarve osakonna juhatajana. Varem töötanud Rahandusministeeriumis eelarve osakonnas. Ta on SA Tallinna Kultuurikatel nõukogu liige ja Eesti Ühistukapital tulundusühistu nõukogu liige. Omab majandusõiguse alast kõrgharidust, on end täiendanud, õppides nii Eestis kui välismaal ning läbinud Executive MBA programmi Estonian Business Schoolis. Katrin Kendra ega temaga seotud ettevõte ei oma AS-i Tallinna Vesi aktsiaid.