Punase tänava veetorustiku rekonstrueerimine läheneb lõpule

Tallinna Vesi teostab Punasel tänaval torustike rekonstrueerimistöid, et tagada linna ühe tähtsaima veetorustiku jätkuv töökindlus ka tulevikus. Tänaseks on valmis ligikaudu 70% torustikutöödest ja suurprojekt on kavas lõpetada oktoobri lõpuks. Seoses töödega võib 1. ja 2. oktoobril esineda Lasnamäe piirkonnas ajutisi survelangusi kortermajade kõrgematel korrustel.

Tallinna Vee tootmisdirektori Aleksandr Timofejevi sõnu rajatakse torustiku rekonstrueerimise käigus muuhulgas ka 12 suurt betoonkambrit sulgelementidele, et piirkonna torustikku oleks võimalik sektsioneerida. „Tegu on väga olulise investeeringuga, mis aitab vähendada tulevikus klientide jaoks ebamugavate veekatkestuste arvu. Oleme tänavu teinud märkimisväärseid pingutusi, et nii vee- kui ka kanalisatsioonitorustiku töökindlust parendada ja meil on hea meel, et positiivset trendi näitavad paljud kvaliteedinäitajad, mida oma töös jälgime,“ lisas Timofejev.

Tööd Lasnamäe tähtsaima survetõstepumpla väljundtorustikul kestavad 1. oktoobril kella kaheksast õhtul kuni teise oktoobri keskpäevani. Sellega seoses katkeb ajutiselt ka veevarustus Kalevipoja tänaval ning Punasel tänaval Smuuli tee ja Varraku vahelisele alale jäävatel klientidel. Tööde lõpetamiseks on vajalik täiendav veekatkestus ka oktoobri keskpaigas, mille täpsest toimumise ajast informeeritakse mõjutatud kliente otse.

Tallinna Vesi annab endast parima, et taastada tavapärane veesurve nii kiiresti kui võimalik ja palub töödega kaasnevate ebamugavuste pärast vabandust.

Juhul kui nimetatud piirkondades püsivad veeühendusega seotud probleemid kauem kui 2. oktoobri hommikul 12.00, palub Tallinna Vesi sellest teavitada avarii-info telefonil 62 62 400.